Vaše akcie

Prečo by ste mali zavítať práve k nám


Čo vám vieme ponúknuť...

Sme radi, že máte záujem o usporiadanie vašej spoločenskej udalosti práve u nás v reštaurácii. 

Naša reštaurácia vám ponúka kapacitu 60 osôb. 

Vieme pre vašu plánovanú udalosť zabezpečiť ako sa hovorí všetko od A po Z. Či je to hudobný sprievod (DJ), bufetové stoly, bohaté menu, svadobné vyzdobenie priestoru, domáce zákusky, video projekciu. 

Máme bohaté skúsenosti s usporadúvaním narodeninových osláv a rodinných jubileí, firemných večierkov, birmoviek, prijímaní atď. Pri osobnom kontakte vám radi poradíme vhodné menu pre vašu akciu. Ukážeme vám jednotlivé predjedlá po vizuálnej stránke a na celkovú objednávku vám vieme ponúknuť dodatočnú zľavu.  V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať alebo ešte lepšie budeme radi ak nás osobne navštívite.

Cenník produktov a služieb

Budeme radi ak vašu spoločenskú akciu prídete konzultovať priamo k nám do reštaurácia, kde vám vieme poradiť na základe bohatých skúseností množstvo zaujímavých variant a osvedčených kombinácií pokrmov.  Okrem našej základnej ponuky vám vieme pripraviť takmer akékoľvek variácie jedál podľa vašich predstáv.

Základná ponuka vo formáte pdf. na stiahnutie

Ďalej vám ponúkame z nášho veľkého výberu hlavných jedál, polievok či ďalších produktov pre bufetové stoly, ktoré vám vieme prezentovať v reštaurácii